Az U20 sztori!

Hibátlan szereplések az U20-as PMF7végén! Kárpáti Zoltán mester fiai 2020-ban legyőzhetetlenek. Az első torna 3/3-mas mutatója önmagáért beszél és a továbbiakban sem húzták be a kéziféket. A második fordulóban először a hazai környezetben játszó gödieket fektették kétvállra, szilárd védekezéssel és annak a Jónás Márknak a remekbe szabott találatával, aki az egész sorozatban kiemelkedő teljesítményt nyújtott. Sajnos ára is volt a győzelemnek, Gyulay Gábor piros lapot kapott a találkozó 34. percében, így nem léphetett pályára a Vác Futsal SE ellen. A meghatározó játékos kiesését is elbírták a srácok és magabiztosan 3-1 arányban diadalmaskodtak, így öt mérkőzés után veretlenül zárták csoportjukat.

01.11  Ifjúsági (U20-as) PMF7vége, A-csoport 2. forduló:

Gödi SE – Dunakeszi VS  0-1

(Gólszerző: Jónás Márk)

Dunakeszi VS – Vác Futsal SE  3-1

(Gólszerzők: Bódi Benedek, Tóth Martin, Rudolf Bálint; ill, Hayer András)

Folytatva a jó sorozatot, a felsőház sem jelentett problémát számukra. Az első fordulóban egyből egy nagy arányú győzelemmel kezdtek a Szendehely FC ellen (7-2),  játékuk minden futsalt szerető nézőnek kedvére válhatott. A második mérkőzésen a csoport másik nagyágyúja, a kifejezetten futsal orientáltságú Rubeola FC-vel játszhattak a srácok. Ádáz csatát ígért és hozott a találkozó, melynek első félidejében a csömöriek két gólos előnybe is kerültek. Ennek ellenére egy pillanatig sem adták fel játékosaink, kitartásuk és győzni akarásuk tanubizonyságaként jöttek vissza a meccsbe és előbb Gyulay Gábor szépített, majd Jónás Márk egyenlített. Megjegyzendő mindketten a felnőtt kerettel is készülnek! Az összecsapás végül döntetlennel zárult, és jobb gólkülönbségüknek köszönhetően, az élről várhatják a folytatást a fiúk!