Kecske Kupa OMB mini (U13) leány torna

Kecske Kupa OMB mini (U13) leány torna (blogbejegyzés címe)
Kecskemét, 2018. február 3.

Február 3-án 5. alkalommal vettünk részt OMB U13 tornán. Ezúttal Kecskemétre utaztunk. Kis csapatunknak nehéz ellenfelek jutottak ezen a tornán is. Már a nevezéskor látszott, hogy nehéz dolguk lesz lányainknak és az is lett. A tornán 8 csapat két négyes csoportban körmérkőzést játszott, majd a csoport első a másik csoport másodikjával játszott a döntőbe jutásért, a vesztesek pedig a harmadik helyért. A csoport harmadikok az 5-6. helyért, csoport negyedikek a 7-8. helyért játszhattak.
A 4-es csoportban, a későbbiekben torna győztes Kalocsa, a második helyet megszerző UTE 1 és a Jászberény 2 ellen léptünk pályára. Mérkőzést ugyan nem sikerült nyerni, de egy szettet igen a Jászberény 2 ellen. Csoport 4-ként a 7-8. helyért játszhattunk, melyen 1 szettben bizonyultunk jobbnak a BRSE 2 csapatával szemben. A tornán 8. helyezést értük el.