2017 – 2018. évi diákolimpia Pest megyei IV. korcsoportos

Lebonyolítási határidő 2018. április 8.

 

JÁTÉKSZBÁLYOK: MDSZ versenykiírások (holtverseny is) + MRSZ játékszabályok

Elektronikus FELNEVEZÉSI HATÁRIDŐ: 2018. február 1. – Csütörtök – 23.59 perc

Lebonyolítási szabályok, kérések:

A házigazda szíveskedjen játékvezetőről gondoskodni, és fizetni. (neki nincs útiköltsége)

 

Lehetőségek:

– felnőtt, végzett játékvezető – KLIK-en keresztül fizetni – (2.000/meccs, ha kell, én viszek! )

nagyon hozzáértő, HATÁROZOTT, zavarba nem hozható, minimum 17 éves volt vagy jelenlegi játékos (megköszönni)

– A házigazda gondoskodjon szabályos pályáról, hálóról, antennáról, minimum 12 db labdáról, jegyzőkönyvről, jegyzőkönyvvezetőről, lapozóról.

– Bár melyikkel gondja van a házi gazdának (antenna, j.vezető, stb.) nekem szóljon!

– A teljes sorozatban minden mérkőzés 2 NYERT játszmáig tart. (estleges 3. játszma 15-ig)

– DIÁKIGAZOLVÁNY, elektronikus összesítő névsor, igazgató aláírás!

– Egy tornán max. 12 fő szerepelhet, ne is gyertek többen: Háló: leány 217 cm, fiú: 230 cm

– Bár milyen változtatási kérelmet előbb az illetékes házigazdával, a résztvevő csapatokkal kell egyeztetni, és csak utána engem értesíteni!

 

LEÁNYOK: (24 csapat – 6 darab 4 csapatos csoport)

Minden csoport 1. és 2. helyezettje (12 csapat) 3 db 4 csapatos KÖZÉPDÖNTŐBE jut. A három középdöntő 1. és 2. helyezettje (6 csapat) jut a döntőbe, amelyet Kiskunlacházán rendezünk, mert ők tudnak 2 db nagypályát biztosítani. Ha ők nem jutnak be, akkor csak a középdöntők 1. helyezettjei (3 csapat) játsszák a döntőt!

 

„A” csoport (4 csapat)

  1. február 5. – hétfő – BUDAKESZI Prohászka Gimn. (Balogh Dániel: 30-281-2292)

 

9.00   Budakeszi Prohászka  – Budakeszi Széchenyi

10.15   Budajenő                    – Törökbálint

 

11.30   Budakeszi Prohászka  – Budajenő

12.45   Budakeszi Széchenyi   – Törökbálint

 

14.00   Budakeszi Széchenyi   – Budajenő

15.15   Törökbálint                 – Budakeszi Prohászka

 

 

 

„B” csoport (4 csapat)

  1. február 8. – csütörtök – DUNAKESZI Radnóti Gimn. (Péczeli Ádám: 30-749-0289 )

 

                          9.00   Dunakeszi Radnóti      – Dunakeszi Kőrösi

10.15   Göd Huzella                – Dunakeszi Szt. István

 

11.30   Dunakeszi Radnóti      – Göd Huzella

12.45   Dunakeszi Kőrösi        – Dunakeszi Szt. István

 

14.00   Dunakeszi Kőrösi        – Göd Huzella

15.15   Dunakeszi Szt, István  – Dunakeszi Radnóti

 

 

 „C” csoport ( 4 csapat )

  1. február 6. – kedd – GÖDÖLLŐ Petőfi S. Ált. Isk. ( Vörös Beatrix: 30-497-8848 )

 

9.00   Gödöllő Petőfi – Gödöllő Erkel

10.15   Gödöllő Szt. Imre        – Felsőpakony

 

11.30   Gödöllő Petőfi – Gödöllő Szt. Imre

12.45   Gödöllő Erkel              – Felsőpakony

 

14.00   Gödöllő Erkel              – Gödöllő Szt. Imre

15.15   Felsőpakony                – Gödöllő Petőfi

 

„D” csoport ( 4 csapat )

  1. február 7. – szerda – KISKUNLACHÁZA ( Varga Zoltán: 20-529-6370 )

 

                          9.00   Kiskunlacháza             – Szigetszentmárton

10.15   Szigetbecse                 – Tápióbicske

 

11.30   Kiskunlacháza             – Szigetbecse

12.45   Szigetszentmárton      – Tápióbicske

 

14.00   Szigetbecse                 – Szigetszentmárton

15.15   Tápióbicske                – Kiskunlacháza       

 

 

„E” csoport ( 4 csapat )

  1. február 12. – hétfő – SZENTENDRE Ferences Gimn. ( Jakab Zsuzsa: 0620-519-8876 )

 

                           9.00  Szentendre Ferences  – Szentendre Református

10.15   Leányfalu Móricz       – Vámosmikola

 

11.30   Szentendre Ferences  – Leányfalu

12.45   Szentendre Reform.   – Vámosmikola

 

14.00   Leányfalu                    – Szentendre Református

15.15   Vámosmikola             – Szentendre Ferences

 

„F” csoport ( 4 csapat )

  1. február 9. – péntek – SZIGETSZENTMIKLÓS Batthyány Gim.( Sándor Enikő: 30-638-7441 )

 

                          9.00   Sz.sz.miklós Batthy     – Sz.sz.miklós Ádám Jenő

10.15   Sz.sz.miklós Bíró         – Taksony

 

11.30   Sz.sz.miklós Batthy     – Sz.sz.miklós Bíró

12.45   Sz.sz.miklós Ádám J.   – Taksony

 

14.00   Sz.sz.miklós Ádám J.   – Sz.sz.miklós Bíró.

15.15   Taksony                      – Sz.sz.miklós Batthyány

 

           

LEÁNY KÖZÉPDÖNTŐ:

 

„X”      2018. február 19. – hétfő – „A” 1.,2. és „B” 1.,2.  Helyszín ?

                                   8.30. mind a 4 csapatnak egyszerre helyszíni sorsolás

 „Y”      2018. február 16. – péntek – „C” 1.,2. és „D” 1.,2.  Helyszín ?

                                   8.30. mind a 4 csapatnak egyszerre helyszíni sorsolás

 „Z”      2018. február 23. – péntek – „E” 1.,2. és „F” 1.,2.  Helyszín ?

                                   8.30. mind a 4 csapatnak egyszerre helyszíni sorsolás

 

LEÁNY MEGYEDÖNTŐ: ( 6 csapat )

2018.március 1. – csütörtök – KISKUNLACHÁZA Á.I.( Varga Zoltán: 20-529-6370)                                

TECHNIKAI ÉRTEKEZLKET, SORSOLÁS:  9.00-kor!                                                              

6 csapattal, két csoport, majd keresztjátékkal elődöntők, majd helyosztók! ( 2 pályán )

Megyedöntőn is a mérkőzések 2 nyert játszmáig tartanak! ( esetleges 3. játszma 15-ig )

Itt már hivatásos játékvezetők lesznek, megye fizeti!

 

Ha Kiskunlacháza nem jut be a döntőbe, akkor csak a középdöntők 1. helyezettje ( 3 csapat ) játssza a megyedöntőt később kijelölt helyszínen körmérkőzés, 3 nyert játszmára

 

FIÚ: ( 6 csapat )

 Két csoport 1. és 2. helyezettje jut a 4 csapatos megyedöntőbe!

 

„A” csoport: ( 3 csapat )

  1. március 6. – kedd – GÖDÖLLŐ Petőfi S. Ált. Isk. (Vörös Beatrix: 30-497-8848)

 

10.00   Gödöllő Petőfi – Dunakeszi Széchenyi

11.15   Dunakeszi Széchenyi  – Dunakeszi Szt. István

12.30   Dunakeszi Szt. István  – Gödöllő Petőfi

 

„B” csoport: ( 3 csapat )

  1. március 5. – hétfő – ÓCSA Bolyai Gimn. ( Buzek Szilvia: 70-381-3876 )

 

                        10.00   Ócsa                           – Szigetszentmárton

11.15   Szigetszentmárton      – Tápióbicske

12.30   Tápióbicske                – Szigetszentmárton

 

FIÚ MEGYEDÖNTŐ: ( 4 csapat )

                                                            

  1. március 22. – csütörtök – 9.00 technikai értekezlet, sorsolás! Körmérkőzés!

 Résztvevők: „A” 1. és 2. , „B” 1. és 2.

 Helyszín: „A”1. vagy „B” 1.

 Itt már hivatásos játékvezető lesz, megye fizeti.                           

Lencsés Csaba

                                                                                              Pest Megyei Diáksport Szövetség

  1. 01. 03. röplabda szakreferense

20-595-7795

csaba.lencses@gmail.com